2018 gada pēdējā mēneša notikumi pansionātā

02-01-2019 | Aktivitātes | Komentāri: 0

Decembra mēnesis pagāja ātri, intensīvi un bija notikumiem bagāts. Kultūras pasākumi pārsniedza plānoto, klientiem tika sniegti trīs koncerti – Folkloras kopa “Rūta”, Nautrēnu vidusskola, Rēzeknes tehnikuma audzēkņi. Visa mēneša garumā klienti saņēma dāvanas no “Enģeļu pasta”. Līga – Leontīne Ūzulniece vada un organizē šo akciju. Dzīvojošie pansionātā bija gan pārsteigti, gan izbrīnīti, gan arī raudāja no šī Ziemassvētku brīnuma.


Pirmssvētku dienā pansionātā dzīvojošajiem dāvanas sagādāja Daugavpils Ziemassvētku labdarības biedrība “Ideju rūpnīca”. Ksenija Belova, Kristīne Triprate, Roberts Portnojs un Emīls Bērziņš ieradās ar sagatavotām, iesaiņotām Ziemassvētku dāvanām. Tātad Salavecis savu misiju veco ļaužu pansionātā izpildīja, katrs iemītnieks saņēma daudz dāvanu zem eglītes.

Mājražotāji Stepiņu ģimene un Andrejevu ģimene svētku vakarā sagādāja pašražotus, garšīgus cienastusmājā ražotas melnās desas un mājās vārīto sieru. Ar dāvanām ieradās ciemos Rūķi no Audriņu pamatskolas. Arī no pašvaldībām nāca pārstāvji sveikt Ziemassvētkos savus bijušos iedzīvotājus. Mēneša beigās sveicām decembrī dzimušos pansionāta iemītniekus, kā arī pavadīja vecā gada vakaru jautrā noskaņojumā.

Sirsnīgs paldies visiem!Veiksmīgu Jauno gadu!

Sociālais darbinieks Ilona Vugula

Pievienot komentāru

Lūdzu rakstiet rakstzīmes parādītas attēlā
Ievadiet tekstu no attēla