Sajūtu taka

29-05-2018 | Aktivitātes | Komentāri: 0

Staigājot, mūsu kājas izjūt slodzi dienas garumā. Bieži jūtam vakaros kājās nogurumu. Kāju pēdu masāža palīdz pēdām noņemt spriedzi.
Pēc reflektorijas principa, uz mūsu pēdām izvietoti pamatpunkti, kas atbild par pareizu visa organisma darbību. Kāju masāža, palīdz novērst sāpes dažādās kermeņa daļās. Stimulējot īpašas pēdu zonas, notiek asins pieplūde iekšējos orgānos, tiek atrisinātas daudzas veselības problēmas.

Nervu gali ir izvietoti uz pēdām. Veicot vakaros kāju pēdu masāžu, izjutīsiet pašsajūtas uzlabošanos, spēku pieplūdumu, uzlabosies miegs.
Kāju pirkstu galu masāža atbrīvo no galvassāpēm, uzlabo galvas smadzeņu darbību. Pēdas vidus masaža palīdz tikt galā ar plaušu slimībām, atvieglo astamas slimnieku stāvokli, mazina aizdusu. Masējot pēdas iekšpusi, atbrīvo slodzi no aknām, noņem sāpes. Tāpat kāju pēdu masāža palīdzēs uzlabot vispārējo organisma stāvokli.

Arī mūsu pansionātā izveidojām sajūtu taku, lai iemītnieki varētu veikt kāju masāžu, uzlabojot vispārējo pašsajūtu. Aktīvie iemītnieki raka, veda nost zāli, krāva un veda akmeņus, lasīja materiālus. Taka nav gara, bet pašu rokām veidota.
Paldies visiem, kas palīdzēja un atbalstīja.
Aktivizēsim veselīgu dzīvesveidu, veiksmi veselības nostiprināšanā!

Sociālā darbiniece Ilona Vugula

Pievienot komentāru

Lūdzu rakstiet rakstzīmes parādītas attēlā
Ievadiet tekstu no attēla