Ziemassvētku gaismā

16-01-2018 | Aktivitātes | Komentāri: 0

2018.gada 7. janvārī pareizticīgie un vecticībnieki svin Ziemassvētkus. Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāts, kā svētku apliecinājumu pansionātā dzīvojošajiem pareizticīgajiem un vecticībniekiem, noorganizēja braucienu uz Ziemassvētku koncertu “Ziemassvētku zvaigznes gaisma” teātra studijā “Joriks” . Pateicoties teātra studijas “Joriks” darbiniecei Alīdai Silavniecei, kas deva iespēju apmeklēt koncertu.

Ērti un komfortabli “Rēzeknes satiksmes” autobuss mūsu klientus nogādāja. Paldies vadībai un šoferītim Leonīdam Gagarinam.

Koncertā uzstājās mazākumtautību amatiermākslas kolektīvi, baltkrievu “Suzarje”, ukraiņu “Vodograj”, krievu “Bereģiņi”, “Harmonija”, “Zdravinka””. Tāpat uzstājās bērnu kolektīvi “Kalorīts” un “Ručnoje”, sieviešu koris “Jutrženka”. Vakara vadītāji rīkoja konkursus un mīklu minēšanas ar skatītājiem. Pansionāta sociālā aprūpētāja Līga Skutele uzminēja viktorīnas uzdevumu un kā balvu ieguva skolotājas J. Antonovas audzēkņa Ždana gleznu.

Visi pansionāta iemītnieki priecīgi un apmierināti par šo Ziemassvētku dāvanu.

Sociālās vides maiņa ir ļoti svarīga cilvēkiem dzīvojošiem pansionātā, tas palielina viņu pašapziņu, socializācijas iespēju, kā arī ietekmē iemītnieku dzīves kvalitāti. Tāpēc ļoti ceram, ka arī nākotnē spēsim viņus iepriecināt ar skaistiem pasākumiem un izbraucieniem, kuros viņi gūs psiholoģisku atbalstu, estētisku gandarījumu, emocionālu prieku.

Sociālā darbiniece Ilona Vugula

Pievienot komentāru

Lūdzu rakstiet rakstzīmes parādītas attēlā
Ievadiet tekstu no attēla