Ziemassvētku noskaņās

27-12-2017 | Aktivitātes | Komentāri: 0

Ziemassvētki ir ikvienam no mums tuvi sirdij. Šajā laikā mūs apvieno svētku noskaņa un dvēseles siltums, kas nemanāmi pāriet no sirds uz sirdi. Izmantosim šo lūgšanu, pateicības un piedošanas laiku, kas ir atgādinājums, ka šo burvību un vēlēšanos palīdzēt, vajadzētu paturēt sevī visu gadu. Bez tam tas ir dāvanu laiks, kad saviem mīļajiem dāvinām mīļas, skaistas dāvanas pirktas, gatavotas savām rokām. Bet sirdij ļoti tuvas ir dāvanas ar skaistiem pateicības vārdiem.

Ir cilvēki, kuriem negribas garām paiet. 
Ir tādi, ar kuriem kopā gribas putenī iet. 
Tas tāpēc, ka viņos dvēsele tik silti
un vienkārši zied kā ugunī-dzirkstele, 
kas, vējam uzpūšot, uzplaukst vēl vairāk un nedziest. 
Tādi cilvēki ir kā salūts, ko nevis svētku, 
bet ikdienas debesīs sirds meklē….
/Herta/

Gribam no sirds pateikties Strūžānu pamatskolas direktoram Ivaram Igaunim, kā arī Strūžānu pamatskolas skolēniem un pedagogiem, Strūžānu Pirmsskolas Izglītības iestādes vadītāju Ilzei Treikulei par aktīvu bērnu iesaistīšanu senioru dzīvē. Strūžānu Kultūras Centra vadītājai Leokādijai Razgalei un Jauniešu lietu speciālistei Sarmītei Stepiņai, enerģiskajām meitenēm Mārītei Kirilko un Svetlanai Šarikovai par Ziemassvētku dziesmu skandēšanu, dzejoļu lasīšanu pansionāta iemītniekiem.

Mēs pateicamies dziedošajiem bērniem, sieviešu ansambļiem, folkloras kopām un visiem, kas iesaistīja pansionāta iemītniekus kultūras dzīvē, sniedzot iespēju mazliet socializēties un uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Liels paldies Alīdai Silauniecei, teātra studijas “Joriks” darbiniecei, kas nodrošināja seniorus ar biļetēm uz izrādi.

Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta vadība, kolektīvs un iemītnieki pateicas sociālajai darbiniecei Anitai Daugulei, kas strādāja ar patiesu atdevi, sniedzot profesionālu atbalstu iemītniekiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, parādīja izpratni par sociālā darba vietu un lomu pansionātā. Mēs novēlām Anitai Daugulei turpināt pilnveidoties profesionāli, veidojot identitāti ar profesiju kopumā un veicināt profesionālo izaugsmi nākotnē.

Paldies visiem par atbalstu un sadarbību . Būsim priecīgi šo sadarbību turpināt. Dienu mirdzumu, mirkļu spožumu, domu gaišumu, siržu labestību un jaunu radošu darbu birumu Jaunajā 2018.gadā! Priecīgus Ziemassvētkus!

Sociālā darbiniece I. Vugula

Pievienot komentāru

Lūdzu rakstiet rakstzīmes parādītas attēlā
Ievadiet tekstu no attēla